Wynoszenie i wywóz gruzu w workach

Big bag na gruz 2 tony ładowności

                                                                                                                         worki 1,5 m3 objętośc

 

Irtrans - Wywóz gruzu Warszawa

Wywóz gruzu w Warszawie i okolicy. Wywóz gruzu i odpadów budowlanych w workach big bag. biga bag ma gruz,

Irtrans - wywóz gruzu Warszawa

Big bag na gruz, wywóz gruzu, wywóz gruzu warszawa, wynoszenie gruzu warszawa

731 354 336

Big Bagi na gruz oraz inne odpady budowlane są rozwiązaniem na pewno wygodnym, i jednym z tańszych rozwiązań w tej materii. Nic więc dziwnego, że zyskują coraz większą popularność. Nim jednak wybierzemy firmę, z której usług skorzystamy warto zapoznać się z cenami jakie panują na rynku. Dzięki temu nie tylko nie zapłacimy za usługę wywozu naszych odpadów budowlanych, ale także unikniemy przykrych niespodzianek i pułapek zastawianych przez firmy sztucznie zaniżają ceny.

 

Ile kosztuje Big Bag na gruz ?

 

W zależności od rozmiaru koszt pojedynczego worka big bag kształtuje się od 145,00 PLN do 165 PLN. Tańsza wersja to koszt big bag na gruz o pojemności 1 m3, droższa to big bag na odpady budowlane o pojemności aż 1,5 m3. Nie są to ceny specjalnie wygórowane, biorąc pod uwagę, że big bag zostanie nam dostarczony, a jego postój jest nieograniczony czasowo.

 

Jeżeli potrzebujemy więcej big bagów możemy liczyć na upusty sięgają one od 10 do nawet 40 procent. Najmniej zapłacimy, w przypadku gdy zamawiamy 4 i więcej worków na gruz, Wówczas cena osiąga 95 PLN za big bag o pojemności 1 m3 oraz 120 PLN za worki o pojemności 1,5 m3. FIrmy remontowe i budowlane, nawiązujące stałą współpracę z konkretnym dostawcą mogą liczyć na dodatkowe rabaty. Warto więc zatrudnić do remontu ekipę, z takimi znajomościami.

 

Zbyt niska cena może oznaczać kłopoty ?

 

W internecie możemy znaleźć wiele ofert. Oferty wyższe, niż te opisane poprzednim punkcie, nie powinny nikomu zaprzątać głowy, ze względu na fakt, że to oczywiste przepłacanie. Jednak większość z klientów szuka jak najatrakcyjniejszej oferty cenowej. W tym poszukiwaniu warto być ostrożnym i nie zapuszczać się zbyt daleko.

 

Na koszt wywozu gruzu w workach big bag składa się wiele czynników. Składowe ceny to: dostawa worka, transport odpadów, utylizacja gruzu i odpadów, podatki. To wszystko powoduje, że średnie ceny są takie jak napisaliśmy. Jednak na warszawskim rynku co i raz pojawiają się oferty mocno zaniżone w stosunku do cen rynkowych. Opiewają one na kwotę ok. 100 PLN za worek niezależnie od tego ile worków zamawiamy. Nie mówimy, że takie oferty są złe. Sugerujemy jednak ostrożność przy korzystaniu z usług o podejrzanie zaniżonej cenie. Może wiązać się to z wieloma różnymi niemiłymi niespodziankami. Najczęstszą jest brak odbioru big baga przez firmę, która nam go dostarczenia lub odbiór z bardzo dużym opóźnieniem. Może się to wiązać z mandatem od straży miejskiej, która ukarze nas za zalegające śmieci w miejscu publicznym. Często takie oferty i firmy znikają szybciej niż się pojawiają. Pozostawiając po sobie tylko niemiłe wspomnienie oraz mnóstwo big bagów do odbioru, za które klienci muszą zapłacić niestety dwa razy. Morał z tego taki, że warto czasem wydać kilka złotych więcej i uniknąć kłopotów i niepotrzebnych nerwów.

Wywóz gruzu Warszawa - Ile to kosztuje? Cz. 2 - Big bag na gruz

05 sierpnia 2019

Irtrans - wywóz gruzu i odpadów budowlanych Warszawa 

tel: +48 731 354 336

e-mail: kontakt@irtrans24.pl

Kontakt z nami

731 354 336

kontakt@irtrans24.pl

Trakt Lubelski 340,

04-667 Warszawa