Wynoszenie i wywóz gruzu w workach

Big bag na gruz 2 tony ładowności

                                                                                                                         worki 1,5 m3 objętośc

 

Irtrans - Wywóz gruzu Warszawa

Wywóz gruzu w Warszawie i okolicy. Wywóz gruzu i odpadów budowlanych w workach big bag. biga bag ma gruz,

Irtrans - wywóz gruzu Warszawa

Big bag na gruz, wywóz gruzu, wywóz gruzu warszawa, wynoszenie gruzu warszawa

731 354 336

"Wywóz gruzu Warszawa", pod tym hasłem znajdziemy wiele firm oferujących wywóz gruzu i odpadów budowlanych. Jednym z najważniejszych czynników o decydujących o wyborze danej firmy przez potencjalnego klienta, bez wątpienia jest cena. Nikt nie chce wydawać kroci na wywóz odpadów budowlanych. Nie mniej korzystanie z ofert charakteryzujących się zbyt niską ceną może grozić wieloma nieprzyjemnościami oraz kłopotami. Dlatego warto poznać ceny jakie panują na rynku usług wywozu odpadów budowlanych. Aby pomóc potencjalnych klientom w tym temacie przedstawiamy serię artykułów omawiających właśnie to z jakimi kosztami powinniśmy się liczyć, korzystając z usługi wywozu gruzu i innych odpadów budowlanych.

W serii naszych artykułów opowiemy o aspektach cenowych kontenerów na gruz, wywozu gruzu w workach typu big bag, Zajmiemy się również usługą wywozu gruzu w workach, a także wynoszeniem i załadunkiem gruzu.

 

Nim jednak zaczniemy omawiać wywóz gruzu pod kątem cen, spróbujmy dostosować metodę do rozmiaru remontu. Skoro żadnych odpadów budowlanych nie możemy wynieść do zwykłego śmietnika, to musimy się ich pozbyć na własny rachunek. W tym celu musimy zamówić usługę wywozu gruzu i odpadów budowlanych. Musimy dostosować jednak usługę do potrzeb. Aby to zrobić wystarczy zapoznać się z zakresem prac jakie mamy zamiar przeprowadzić w naszym mieszkaniu lub domu. oto kilka wskazówek i szacowane koszty takiej usługi.

 

Jeżeli decydujemy się na odświeżenia mieszkania poprzez malowanie, remont łazienki lub innego niewielkiego pomieszczenia lub niewielkiego mieszkania, najlepszym rozwiązaniem będzie big bag na gruz i odpady budowlane. Worki big bag sprawdzają się także przy wykończeniach mieszkań o niedużym metrażu. Korzystając z tej usługi musimy się liczyć z kosztem do 150 PLN (z dostawą worka wprost pod nasze drzwi).

Remonty i wykończenia mieszkań o średnim mieszkaniu , ok. 30-40 m2, wymagają raczej zamówienia kontenera. Najlepszym rozwiązaniem będzie kontener na odpady budowlane kp-5. Jest to koszt max 350 pln.

Gdy mowa o generalnych remontach, przebudowach mieszkań, lub wykańczaniu mieszkań wraz z wyburzaniem ścian, musimy brać pod uwagę kontenery o pojemności 7m3. Koszt takiego kontenera to koszt od 300 do 400 PLN.

Innym rozwiązaniem jest wynajęcie ekipy do wywozu gruzu wraz z wyniesieniem go z mieszkania. W takim wypadku wystarczy, że spakujemy gruz w worki. Koszt takiej usługi to około 10 PLN/worek o wadze ok 50 kg. Jest niezwykle ciekawe rozwiązanie. Ponieważ w przeliczeniu na metry sześcienne to koszt wynosi 200 PLN/m3 z wyniesieniem i wywozem, gdy big bag to koszt ok 150 PLN, a załadunek stoi już po naszej stronie.

 

Więcej na ten temat przeczytają Państwo w następnych naszych artykułach. Zapraszamy do lektury.

Wywóz gruzu Warszawa - ile to kosztuje ? cz. I

05 sierpnia 2019

Irtrans - wywóz gruzu i odpadów budowlanych Warszawa 

tel: +48 731 354 336

e-mail: kontakt@irtrans24.pl

Kontakt z nami

731 354 336

kontakt@irtrans24.pl

Trakt Lubelski 340,

04-667 Warszawa