Wynoszenie i wywóz gruzu w workach

Big bag na gruz 2 tony ładowności

                                                                                                                         worki 1,5 m3 objętośc

 

Irtrans - Wywóz gruzu Warszawa

Wywóz gruzu w Warszawie i okolicy. Wywóz gruzu i odpadów budowlanych w workach big bag. biga bag ma gruz,

Irtrans - wywóz gruzu Warszawa

Big bag na gruz, wywóz gruzu, wywóz gruzu warszawa, wynoszenie gruzu warszawa

731 354 336

Wywóz gruzu w Warszawie to dosyć spory problem, dla osób prowadzących remont swojego mieszkania. Jest kilka sposobów na wywóz gruzu. Najczęściej oferuje się kontenery na odpady budowlane lub big bagi. Najczęściej jednak klient musi sam załadować swój gruz do pojemników. Jest jednak o wiele lepszy i wygodniejszy sposób na pozbycie się gruzu i innych odpadów budowlanych. Wywóz gruzu w workach z wyniesieniem wprost z mieszkania

 

Gdy miejsca brak

 

Z kontenerami i big bagami problem polega na tym, że trzeba je gdzieś postawić, a z miejscem na to jest zawsze problem. Mało, która spółdzielnia i wspólnota mieszkaniowa ma wyznaczone miejsce na tego typu sytuację. Nie polecamy, też stawiania ani kontenera, ani big baga na trawniku, ponieważ może się to zakończyć mandatem od straży miejskiej za niszczenie zieleni )nawet gdy je tam nie ma :) ). W takiej sytuacji pozostaje zajęcie miejsca parkingowego, a z tym jak wiadomo w Warszawie jest bardzo krucho.

Big bagi dodatkowo trzeba postawić w miejscu gdzie może wjechać samochód z dźwigiem HDS i tak by mógł je swobodnie podnieść. Co często oznacza, chodzenie z odpadami nawet kilkadziesiąt metrów od wejścia do naszej klatki. Co może nie jest wielkim problemem w ciepłe i słoneczne dni, gorzej jednak gdy jest zimno i pada, nie wspominając już o tym, że zimą takie spacerki absolutnie nie są fajne.

Decydując się na wywóz gruzu w workach, takie problemy nie będą w ogóle Ciebie dotyczyły. Worki można ustawić w kącie remontowanego mieszkania i gdy będziesz chciał się ich pozbyć po prostu zadzwonisz po odpowiednią firmą, a ona przyjedzie. obecnie firmy ferujące tę usługę przyjeżdżają nawet po kilka sztuk. Możesz się więc pozbyć swoich odpadów praktycznie na bieżąco.

 

Nie płać za śmieci sąsiadów

 

Postawienie kontenera lub big bag pod blokiem, niewątpliwie przyciągnie uwagę sąsiadów, którzy,bardzo chętnie podzielą się z nami swoimi odpadami. Często zdarza się, że wynajmujący kontener na gruz stają w sytuacji kiedy, w swoim kontenerze znajdują niemałą ilość śmieci zanim jeszcze sami coś do niego załadują.

Korzystając z usługi wywozu odpadów budowlanych w workach nie masz takich problemów, Masz pewność, że w workach znajdą się tylko Twoje śmieci :).  Nie musisz się martwić także o odpady gabarytowe. Firmy zajmujące się wywozem gruzu w workach zabiorą także i te odpady. Nie stanowi to dla nich żadnego problemu.

 

Czas to pieniądz. Nie trać czasu na czekanie !

 

Czas to pieniądz, co do tego nie trzeba nikogo przekonywać. Nie trać więc czasu czekając na podstawienie i odbiór kontenera na gruz.  Na kontener w Warszawie czeka się nie mniej niż 24 godziny, jednak najczęściej jest to czas między 48 a 72 godziny od chwili zgłoszenia. Następnie kontener musimy załadować sami, ponieważ większość firm tylko podstawia kontenery i nie oferuje ich z opcją załadunku. Gdy kontener załadujemy musimy to zgłosić, na odbiór zapełnionego kontenera znowu musimy czekać. Zazwyczaj 24 godziny. W tym czasie jednak przechodnie i sąsiedzi dorzucają swoje pięć groszy, co może skutkować nałożeniem dodatkowych opłat. Zwłaszcza gdy deklarowaliśmy czysty gruz, a kierowca zobaczy w kontenerze sporo innych śmieci.Dodatkowym utrudnieniem jest czas postoju kontenera. zazwyczaj może on stać od 3 do 7 dni, powyżej tego terminu naliczane są dodatkowe opłaty. Korzystając z wywozu gruzu w workach masz pewność, że takiej sytuacji unikniesz. Korzystając z tej opcji masz pewność, że płacisz tylko za swoje śmieci.

 

Nie dźwigaj, nie ma potrzeby !!!

 

Zamawiając big bag lub kontener musimy liczyć się z tym, że niestety będziemy musieli sami go zapakować. Mało, która firma oferuje załadunek i znoszenie gruzu. Jeżeli spakujesz gruz w worki, to wystarczy zadzwonić do firmy, która specjalizuje się w usłudze "wynoszenie gruzu i odpadów budowlanych". Taka firma wyśle ekipę, która szybko i sprawnie wyniesie odpady z Twojego mieszkania, zapakuje na samochód i od razu wywiezie Twoje odpady tam, gdzie nie będą one stanowiły już Twojego problemu.

 

 

Jak widać wywóz gruzu w workach to usługa niezwykle wygodna i opłacalna pod kątem czasowym, ale i finansowym. Dla kogo więc jest przeznaczony kontener lub big bag? Polecamy go każdemu, kto mieszka w domu jednorodzinnym lub w okolice gdzie nie ma problemów z postawieniem go. Polecamy także firmom prowadzącym średnie i duże budowy lub prowadzącym prace porządkowe na działkach i tego typu terenach.

Wszystkim innym rekomendujemy wywóz gruzu w workach

Wywóz gruzu w workach - dlaczego warto ?

05 sierpnia 2019

Irtrans - wywóz gruzu i odpadów budowlanych Warszawa 

tel: +48 731 354 336

e-mail: kontakt@irtrans24.pl

Kontakt z nami

731 354 336

kontakt@irtrans24.pl

Trakt Lubelski 340,

04-667 Warszawa