Zadzwoń: 731 354 336, 514 140 866

wywóz gruzu workowanego, wywóz gruzu, wywóz gruzu warszawa

Wywóz gruzu i odpadów w workach

Wywóz gruzu w wokach - dlaczego warto wybrać tę opcję ?

tani wywóż gruzu warszawa

Gdy nie ma miejsca na kontener lub

big bag

 

Często się zdarza, że przy budynku nie ma miejsca na kontener lub big bag. Dotyczy to zwłaszcza osiedli zamkniętych, gdzie kontener i big bag najczęściej może stać dopiero po za jego granicami. Dodatkowym utrudnieniem jest zdobywanie pozwoleń od wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, które z zasady nie udzielają takich pozwoleń (mając na celu dbanie o zieleń, względy estetyczne oraz dobre samopoczucie sąsiadów).

wywóz gruzu, wywóz gruzu warszawa

Nie płacisz za śmieci sąsiada

 

Sąsiedzi mają czujne oczy i zawsze wypatrzą Twój kontener i chętnie podzieli się swoimi śmieciami. Przecież ma ich niewiele.Gorzej gdy takich sąsiadów masz kilku !!!  Niejednokrotnie zdarza się, że osoby zamawiające kontener nawet nie zapełniły go w połowie, ale kontener był już pełen. Sąsiedzi dali radę :) . Wybierając opcję wywozu gruzu w workach, masz pewność, że nie płacisz, za śmieci sąsiadów.

wywóż gruzu warszawa, tani wywóz gruzu w workach

Nie musisz dźwigać worków z gruzem

 

Gruz nawet spakowany w worki, sam się nie zniesie do samochodu. Firmy remontowe niechętnie wykonują taką pracę, ze względu na brak czasu i odpowiednich ludzi. Problem pojawia się zwłaszcza wtedy gdy nie ma windy.  Nasza ekipa szybko i sprawnie wyniesie worki wprost na nasz samochód, niezależnie od tego na którym są piętrze i czy jest winda. Oszczędzasz swój czas i zdrowie. Dźwiganie warto zostawić tym, którzy się w tym specjalizują. Nasi pracownicy z łatwością podnoszą worki o wadze do 50 kg.

Wywóz gruzu w workach jest jednym z najpopularniejszych metod pozbycia się gruzu i odpadów budowlanych i remontowych. Pozwala na szybkie i sprawne pozbycie się każdej ilości odpadów remontowych i gruzu.

Korzystając z naszej ofert, masz pewność, że szybko i sprawnie pozbędziesz się wszelkich odpadów powstałych w trakcie remontu lub wykończenia mieszkania.

Wywóz gruzu w workach jest również świetny rozwiązaniem gdy:

  • nie masz miejsca na kontener

  • nie masz miejsca na Big bag

  • prowadzisz mały remont i chcesz dokonać wywozu gruzu i odpadów w naprawdę niewielkiej ilości.

 

wywóz odpadów budowlanych

Ekspresowy wywóz gruzu i odpadów budowlanych

 

Korzystając z naszej ofert wywozu gruzu i odpadów budowlanych w workach omijają Cię takie takie niespodzianki jak długi czas oczekiwania na dostawę kontenera lub big baga oraz na ich odbiór. Wywóz gruzu w workach to opcja pozwalająca na minimalizowanie czasu w jakim pozbędziesz się gruzu i odpadów budowlanych. Do naszych klientów dojeżdżamy najpóźniej następnego dnia roboczego. Wszystko pakujemy na nasz samochód, więc Twoje odpady natychmiast znikają z Twoich oczy i oczu sąsiadów :)

Wywóz gruzu w workach - Jak to działa ?

tekspresowy wywóz gruzu i odpadów budowlanych

731 354 336

514 140 866

IRTRANS

 

ul. Kordeckiego 19

Warszawa