Zadzwoń: 731 354 336, 514 140 866

Wyburzanie ścian Warszawa.

Kupując nowe lub remontując stare mieszkanie, bardzo często chcielibyśmy zmienić jego układ, w taki sposób, by bardziej odpowiadał naszym wymaganiom. Najczęściej wiąże się to z wyburzeniem istniejących ścian lub ściany, i postawieniu jej od nowa w nowym miejscu. Wyburzanie ściany tylko z pozoru jest łatwe. W rzeczywistości jest to zadania niebezpieczne i wymagające pod kątem logistycznym i fizycznym. 

Z tego względu względu warto skorzystać z usług profesjonalistów, którzy wykonają wyburzenia ścian w mieszkaniu, w sposób kompleksowy i bezpieczny.

Rozbiórka ścian to przede wszystkim to także przedsięwzięcie logistyczne, ponieważ obrócenie jej w stertę cegieł to tylko początek. Trzeba pamiętać jeszcze, że ktoś ten gruz musi wynieść z naszego mieszkania, a następnie wywieźć do utylizacji. Z tego względu warto skorzystać  z firmy, która ziała kompleksowo, tak jak Irtrans Dlaczego? Bo to się opłaca. Zamawianie kompleksowej usługi wyburzenia ścian wraz z wywozem gruzu, zawsze będzie tańsze niż oddzielnie zamówienia każdej z usług (wyburzenie ściany, wynoszenie i wywóz gruzu ) oddzielnie. A co najważniejsze nasze zaangażowanie kończy się na wykonaniu jednego telefonu. Prawda, że to sporo ułatwia ....:)

 

wyburzanie ścian i wywóz gruzu warszawa
25 marca 2019

731 354 336

514 140 866

IRTRANS

 

ul. Kordeckiego 19

Warszawa