Zadzwoń: 731 354 336, 514 140 866

Wyburzanie ścian w bloku

Wyburzanie ścian w bloku. Co musisz o nim wiedzieć?

 

Remont mieszkania lub domu to przejmująca przygoda. To ten moment, kiedy możemy dostosować nasze "M" do naszych potrzeb. Najczęstszą metodą na to jest wyburzanie ścian działowych. Ma to miejsce głównie w blokach,g gdzie mieszkania są złożone z kilku małych pomieszczeń. Wówczas jedyną metodą na zwiększenie komfortu jest ich połączenie, poprzez rozbiórkę ścian działowych. Wyburzanie ściany działowej należy zacząć od góry posuwać się w dół. Jest to metoda nie tylko bardziej wydajna ale i bezpieczna. Gruz powstały w trakcie wyburzania ściany należy pakować w specjalne worki. Dzięki temu unikniemy przypadkowego potknięcia się o gruz lub skręcenia nogi. Dodatkowo przygotowany w ten sposób gruz zajmuje o wiele mniej miejsca w pomieszczeniu i jest gotowy do transportu.

 

Co zrobić z gruzem z wyburzenia ściany ?

 

Przy wyburzeniu ściany powstaje zazwyczaj spora ilość gruzu. Aby się go pozbyć wystarczy zadzwonić do wyspecjalizowanej firmy, która zajmie się naszym gruzem. DO wybory jak zwykle jest kila opcji. Możemy zamówić wywóz gruzu w kilku wersjach. Na rynku jest sporo ofert związanych z wywozem gruzu i odpadów budowlanych, najczęściej spotykane to:

  • big bag na gruz - te elastyczne kontenery  mają pojemność od 1 do 1,5 m3. Dobre rozwiązanie przy niewielkich wyburzeniach;

  • kontenery na gruz to opcja dla większych wyburzeń i sprawnej ekipy, która nie tylko wyburzy naszą ścianę, ale i wyniesie gruz do kontenera.

  • Wywóz gruzu w workach to uniwersalne rozwiązanie. Decydując się na to rozwiązanie masz pewność, że wezwana ekipa dokona nie tylko wywozu gruzu ale i sama go wyniesienie z naszego rozwiązania. Nawet jeżeli nie ma windy.

 

wyburzanie ścian i wywóz gruzu warszawa
13 listopada 2017

731 354 336

514 140 866

IRTRANS

 

ul. Kordeckiego 19

Warszawa