Zadzwoń: 731 354 336, 514 140 866

 Przechowywanie i wywóz gruzu i odpadów budowlanych

W trakcie każdego remontu powstają niebywałe wręcz ilości odpadów remontowych. Pozbywamy się ich wzywając firmę oferującą wywóz gruzu i odpadów budowlanych. Jednak nim zostaną one wywiezione, musimy poradzić sobie z ich przechowywaniem.

Jak przechować odpady budowlane, tak by nie utrudniały nam pracy. Opcji jest kilka. Wszystko zależy od tego z jakiego rodzaju usługi wywozu gruzu korzystamy. Jeżeli korzystamy z kontenera na odpady budowlane lub worka big bag na gruz to sprawa jest oczywista, odpady trzymamy w wynajętym pojemniku.

Co raz częściej jednak, klienci decydują sią na wywóz gruzu w workach. Wówczas worki trzeba gdzieś przechować. O ile mamy miejsce możemy je przechować w domu. Innym sposobem jest dogadanie się z dozorcą budynku, by umożliwił nam przetrzymanie worków w altanie śmietnikowej lub na korytarzu. Musimy pamiętać jednak by worki ułożyć wówczas w taki sposób, by nie przeszkadzały innym osobom.

Zdarza się jednak, że nia mamy ani miejsca w domu, ani wyrozumiałego dozorcy. Wówczas warto nawiązać współpracę z firmą, która oferuje wywóz gruzu w workach. Taka firma zapewnia nam możliwość sukcesywnego pozbywania się odpadów budowlanych. To chyba najlepsza z możliwych opcji.

 

06 lutego 2018

731 354 336

514 140 866

IRTRANS

 

ul. Kordeckiego 19

Warszawa