Zadzwoń: 731 354 336, 514 140 866

Porządek w tracie remontu i budowy - wygodnie i bez wysiłku

Podczas każdego remontu i budowy ważne jest aby w miejscu prowadzonych prac był utrzymywany porządek. Mimo to nikt nie wie jak to się dzieje, że w trakcie remontu śmieci przybierają rozmiary olbrzymiej sterty w zaskakującym tempie, utrudniając pracę i bezpieczne poruszanie się po obiekcie. Mniejsza o wrażenie estetyczne z wizji lokalnej, przy takim bałaganie giną narzędzia, które znajdują się wszędzie, tylko nie tam gdzie akurat są potrzebne. Największym jednak minusem bałaganu w miejscu budowy lub remontu jest poważne obniżenie bezpieczeństwa pracy. Gdy wszędzie walają się śmieci nietrudno o wypadek. Dlatego porządek w miejscu prowadzenia prac budowlanych powinien być priorytetem dla każdej ekipy remontowej.

 

Usuwaj śmieci remontowe na bieżąco 

 

Łatwo powiedzieć? Jednak tak na prawdę, nie ma innego sposobu by zachować porządek w trakcie remontu mieszkania czy domu. Sposobów na to jest co najmniej kilka. Pierwszym jest wywożenie śmieci remontowych do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunaknych. Jest to teoretycznie najtańszy sposób, jednak kosztuje nas dużo czasu i sił. Dodatkowym utrudnieniem jest to,  PSZOK nie jest przeznaczony dla firm. Więc jeżeli nie jesteś osobą indywidualną to masz problem. Na szczęście można go rozwiązać z pomocą profesjonalnej firmy, oferującej wywóz gruz i odpadów budowlanych. 

 

Przeciętna firma tego typu ma do zaoferowania kilka sposobów na sukcesywne pozbywanie się odpadów budowlanych i remontowych. Najpopularniejsze to kontenery na odpady budowlane oraz big bagi na gruz. Wybór jest ogromny. Możemy zamówić big bagi o pojemności 1 i 1,5 tony oraz kontenery na gruz i odpady o pojemności od 2 do nawet 36 m 3.

 

Wywóz gruzu w workach - rozwiązanie na czasie

 

Tytuł artykułu jednak zobowiązuje, a mówi on o pozbyciu się gruzu i odpadów budowlanych bez wysiłku. Aby tak było należy skorzystać z innego rodzaju bardziej wyspecjalizowanej firmy. Mowa o firmie. która posiada usługę typu wynoszenie gruzu wraz z jego wywozem lub wywóz gruzu w workach. Jedyne co musimy zrobić w takim wypadku to spakować gruz w worki. Zamówiona ekipa wyniesie worki wprost do samochodu i odjedzie. Opcja jest wygodna zwłaszcza wtedy gdy w budynku nie ma windy. Oszczędzamy czas i zdrowie. A to najważniejsze. 

 

 

12 stycznia 2018

731 354 336

514 140 866

IRTRANS

 

ul. Kordeckiego 19

Warszawa