Zadzwoń: 731 354 336, 514 140 866

Jak wybrać do firmę do wywozu gruzu i odpadów budowlanych

Każdy remont mieszkania czy domu wiąże się z powstawaniem, większej lub mniejszej, góry gruzu i odpadów budowlanych. Obecne prawo nie pozwala na wrzucanie takich odpadów do pojemników na odpady komunalne. Tego typu zachowanie może skutkować nałożeniem na nas, każdorazowo, niemałego mandatu. Jedynym wyjściem z sytuacji jest zatrudnienie profesjonalnej firmy, która oferuje wywóz odpadów budowlanych.  Na rynku jest wiele firm, świadczących takie usługi, jak więc wybrać najlepszą dla nas? Oto kilka porad, na co należy zwracać uwagę przy wyborze firmy do wywozu gruzu i odpadów remontowych.

 

Cena

 

Cena jest niewątpliwie jedną z najważniejszych rzeczy, na którą zwracają uwagę nasi klienci. To oczywiste, że nie mamy ochoty płacić za wywóz śmieci bajońskich sum. Pamiętajmy jednak, że czasem niska cena może oznaczać jedynie pozorną oszczędność. Dlatego należy uważać na oferty, w których znajdują się podejrzanie niskie ceny. Często okazuje się, że firmy o nienaturalnie niskich cenach, stosują różne kruczki, by wyciągnąć niskie ceny. Dlatego dzwoniąc do oferującą wywóz gruzu, warto zapytać o stałość ceny i czy może się ona ewentualnie zmienić, a jeżeli tak to w jakiej sytuacji i o ile. Profesjonalna firma poda nam też ewentualne widełki cenowe. Najczęściej nieduże, ale pozwalające nam się przygotować cenowo.

 

Dostępne opcje

 

Najlepszym rozwiązaniem będzie firma, która może nam zaoferować różne rozwiązania, dostosowane do różnej wielkości inwestycji remontowych i budowlanych. Tylko wówczas możemy mieć pewność, że otrzymamy usługę dostosowaną do naszych potrzeb. Firmy oferujące tylko kontenery na gruz lub tylko big bag na gruz. Profesjonalna firma nastawiona nie tylko na zysk, ale także na dobro klienta zaoferuje nam również wywóz gruzu w workach a także wynoszenia i załadunku gruzu i odpadów budowlanych.

 

Elastyczność

 

Elastyczność to bardzo ważna dla klientów firmy dokonującej wywóz gruzu. Dobrym wyborem jest firma, która jest w stanie dostosować się do nas, a przynajmniej gotową na pewne kompromisy czasowe. Szczerze odradzamy firmy pracujące w godzinach 7-15 niczym urząd. Njaczęściej ich pracownicy działają w pośpiechu, a my mamy się do nich dostosować. Ważna jest również polityka cenowa. Z poważną firmą nie będzie problemu, by wynewgocjować chociaż mały rabat przy większym zamówieniu :)

opróznianie piwnic, likwidacja mieszkań, wywóz starych mebli warszawa, Irtrans
19 października 2017

731 354 336

514 140 866

IRTRANS

 

ul. Kordeckiego 19

Warszawa