Wynoszenie i wywóz gruzu w workach

Big bag na gruz 2 tony ładowności

                                                                                                                         worki 1,5 m3 objętośc

 

Irtrans - Wywóz gruzu Warszawa

Wywóz gruzu w Warszawie i okolicy. Wywóz gruzu i odpadów budowlanych w workach big bag. biga bag ma gruz,

Irtrans - wywóz gruzu Warszawa

Big bag na gruz, wywóz gruzu, wywóz gruzu warszawa, wynoszenie gruzu warszawa

731 354 336

Każdy remont to wyzwanie logistyczne. Jednak, jak wynika z rozmów z naszymi klienta, najtrudniejszym zadaniem jest pozbycie się gruzu i innych odpadów budowlanych. Podstawowa trudność polega na tym, że są to odpady, których nie można wrzucić do osiedlowego śmietnika. Pozostaje zamówienie usługi wywozu gruzu i odpadów budowlanych w firmie zewnętrznej.

 

Taka firma jak nasza oferuje sowim klientom kilka opcji wywozu gruzu oraz wszelkich innych odpadów budowlanych. W zależności od zasobności waszych portfeli, formy fizycznej lub układów z ekipą remontową możesz wybrać:

  • wywóz gruzu w workach

  • wywóz gruzu w kontenerach

  • wywóz gruzu w Big Bagu.

Każda z powyższych opcji ma swoje plusy i minusy. Ale o tym w następnym artykule. Worki są najprostszym z możliwych rozwiązań. Nasze obserwacje pokazują również, że jest to najpopularniejsze rozwiązanie. Worki jutowe na gruz kosztują grosze i są dostępne w każdym markecie budowlanym w dowolnej ilości. Gorzej się ma sytuacja z pozostałymi opcjami na wywóz gruzu. Kontenery i Big Bagi dostarczają same firmy. Co raz częściej można kupić Big Bagi w marketach, ale wiele firm odmawia ich odbioru ze względu na ich niską jakość i możliwość rozerwania się worka podczas załadunku.

 

Jeżeli chcecie się dowiedzieć, która opcja ma jest najodpowiedniejsza dla Ciebie? Zadzwoń do nas lub napisz, odpowiemy na wszelkie pytania.

Jak pozbyć się odpadów budowlanych

05 sierpnia 2019

Irtrans - wywóz gruzu i odpadów budowlanych Warszawa 

tel: +48 731 354 336

e-mail: kontakt@irtrans24.pl

Kontakt z nami

731 354 336

kontakt@irtrans24.pl

Trakt Lubelski 340,

04-667 Warszawa