Zadzwoń: 731 354 336, 514 140 866

Jak legalnie pozbyć się gruzu i odpadów budowlanych ?

Nie ma remontu, który nie generowałby większych lub mniejszych ilości gruzu oraz odpadów budowlanych. Niestety, nie możemy wrzucić ich do przydomowego kontenera na śmieci komunalne. Jak więc pozbyć się odpadów budowlanych w legalny, szybki i sprawny sposób?

 

PSZOK

 

PSZOK czyli Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Każdy mieszkaniec posiadający meldunek na danym terenie może przywieźć tu wszelkie odpady budowlane, remontowe, gabaryty oraz wszystko to czego nie możemy wrzucić do zwykłego śmietnika. Jednak aby móc skorzystać z tej opcji potrzebujemy mieć własny samochód dostosowany do przewozu takich odpadów. Dodatkowo dochodzi czas i energia, jaką musimy poświęcić, aby znieść odpady. Jeżeli jednak uznamy, że pszok to nie jest najlepsze, dla nas, rozwiązanie warto skorzystać z innej opcji.

 

Wywóz gruzu Warszawa

 

Jeżeli nie mamy ochoty lub możliwości skorzystać z PSZOK to warto pomyśleć o skorzystaniu  usług specjalistycznej firmy, oferującej wywóz gruzu i odpadów budowlanych.

Do dyspozycji mamy kontenery na odpady budowlane, big bag na gruz, wywóz gruzu w workach do 50 kg. Szczególnie polecamy opcję zw workach do 50kg. Tutaj możemy zamówić usługę nie tylko wywozu, ale także wyniesienia gruzu i dopadów budowlanych.

 

07 lutego 2018

731 354 336

514 140 866

IRTRANS

 

ul. Kordeckiego 19

Warszawa