Zadzwoń: 731 354 336, 514 140 866

Ile kosztuje wywóz gruzu? Cz. III - Kontenery na gruz Warszawa

Wywóz gruzu i odpadów budowlanych to bardzo ważna rzecz, o której należy pamiętać przy przygotowaniach do remontu lub wykończenia mieszkania. ABy nie przepłacić warto poznać ceny jakie panują na rynku. Dzięki takiej wiedzy w wyszukiwarkę możemy wpisać hasło: Wywóz gruzu Warszawa i wybrać firmę oferującą najlepszy stosunek ceny do jakości.

 

 

Kontenery na gruz jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań jakie istnieją gdy idzie o wywóz odpadów budowlanych. Na rynk można spotkać wiele rodzai kontenrów o różnej pojemności. Na cenę kontenera na gruz i odpady budowlane składa się kilka czynników, należą do nich: wielkość kontenera, rodzaj odpadów, odległość, czas postoju.

 

 

Na rynku najbardziej popularne są kontenery o rozmiarach od 2 do 15 metrów sześciennych. Pozwalają one na pozbycie się niemal każdej ilości odpadów budowlanych szybko i sprawnie. Kontenery kp-2 o pojemności około 2 m3 są idealne do niewielkich remontów. Ich średni koszt na terenie Warszawy to 220 PLN. To jedyny rodzaj kontenera, gdzie większość firm nie wprowadza podziału na gruz i odpady zmieszane. Ilość odpadów takim kontenerze jest na tyle mała, że różnica w cenie byłaby naprawdę minimalne. W związku z tym firmy wolą, w przypadku tego kontenera, uśrednić cenę.

 

Kolejnym dosyć popularnym kontenerem jest kontenery kp-5 o pojemności ok 5 m3. Warto je zamówić gdy mamy do czynienia z remontem średniej wielkości mieszkania lub kawalerki. Tutaj większość firm rozróżnia juz odpady na czysty gruz i odpady zmieszane.Średni koszt kontenera kp-5 na czysty gruz to koszt 250 PLN za odpady zmieszane musimy zapłacić trochę więcej, średni koszt wówczas wynosi 350 PLN.

Jednak najpopularniejsze są kontenery KP-7 o pojemności ok 7 m3. Pozwalają one na sprawną obsługę dużych remontów, a nawet budów. Kontenery na gruz w rozmiarze KP-7 to koszt średnio 300 PLN, natomiast koszt wywozu odpadów budowlanych to średni koszt 400 PLN. Jeżeli mieszkamy po za Warszawą musimy się liczyć z dopłata za odległość wynoszącą od 50 do 100 PLN w zależności od odległości.

 

Należy uważać na oferty o podejrzanie niskiej cenie. Kryją się za nimi zazwyczaj pułapki o których dowiadujemy się już po fakcie. Po pierwsze warto zapytać na ile czasu następuje wynajęcie kontenera na gruz lub odpady budowlane. Ceny, o których piszemy, dotyczą wynajęcia kontenera na 7 dni. Są jednak firmy, które kuszą niskimi cenami, ale kontener mamy do dyspozycji jedynie na 2-3 dni.

 

 

Dlatego warto korzystać z firm, które mają jasno wszystko opisane na stronie internetowej i udzielają pełnych informacji przez telefon. Warto również zainteresować się opiniami na temat formy w internecie. Mamy nadzieję, że artykuł pomoże wam uniknąć kłopotów i wybrać najlepszą ofertę.

 

kontenery na gruz i odpady budowlane warszawa.
11 grudnia 2017

731 354 336

514 140 866

IRTRANS

 

ul. Kordeckiego 19

Warszawa