Wynoszenie i wywóz gruzu w workach

Big bag na gruz 2 tony ładowności

                                                                                                                         worki 1,5 m3 objętośc

 

Irtrans - Wywóz gruzu Warszawa

Wywóz gruzu w Warszawie i okolicy. Wywóz gruzu i odpadów budowlanych w workach big bag. biga bag ma gruz,

Irtrans - wywóz gruzu Warszawa

Big bag na gruz, wywóz gruzu, wywóz gruzu warszawa, wynoszenie gruzu warszawa

731 354 336

Warszawa jest miastem, które rozwija się bardzo dynamicznie. Niemal w każdej dzielnicy znajduje się kilka lub kilkanaście, mniejszych lub większych budów. Wywóz odpadów budowlanych z nich nie stanowi największego problemu. Wykonuje się go za pomocą kontenerów na odpady budowlane. W trakcie budowy jest na nie mnóstwo miejsca. Sytuacja diametralnie się zmienia, gdu budynku zostają przekazane do użytku mieszkańcom. Niestety po miejscu na kontener, najczęściej nie ma już  miejsca. Nowoczesne budownictwo, nie przewiduje takich potrzeb. Bardzo często jest tak, że najbliższe miejsce, gdzie można postawić kontener na odpady budowlane, znajduje się za ogrodzeniem osiedla. To znowu wiąże się, z przykrymi długimi spacerami z odpadami remontowymi i gruzem. Najgorzej, że tak postawiony kontener często staje się dobrem “wspólnym:, co wiąże się z tym, że zapłacimy nie tylko za swoje śmieci.

Jak zatem pozbyć się odpadów budowlanych w sposób szybki i sprawny? Z pomocą przychodzą nam firmy oferujące wywóz gruzu i odpadów budowlanych w workach oraz elastycznych kontenerach Big Bag. Big Bag na gruz, jak sama nazwa wskazuje, to duża elastyczna torba, do której zmieścimy nawet 1,5 T odpadów budowlanych. Ustawienie je jest o wiele bardziej wygodne niż kontenera. Big bag zajmuje jedynie ok. 1 m2 powierzchni. PO ustaleniu z dostawcą i zarządcą budynku będziemy mogli postawić big bag na gruz w miejscu wygodnym i niedalekim do noszenia. A co najważniejsze big bag jest o wiele tańszy niż kontener.

Big bag ma tę wadę, tak jak i kontener, że niestety trzeba go samemu załadować. O ile w naszym bloku jest winda, to zadanie jest w miarę proste, to w bloku bez windy staje się ona zadanie staje się prawdziwą udręką.  Jeżeli chcemy tego uniknąć, warto wykorzystać usługę wywóz gruzu w workach. To usługa. która zyskuje coraz większą popularność. Nic dziwnego, decydując się na tą opcję wywozu gruzu to:

  • nie musimy znosić gruzu

  • nie potrzebujemy dogadywać miejsca przed blokiem

  • unikamy wszelkich nieprzyjemności

  • możemy pozbywać się gruzu i odpadów sukcesywnie.

WYwóz gruzu w workach to obecnie najlepsza opcja, na pozbycie się gruzu i odpadów budowlanych, jaka istnieje na rynku.

Chcesz wiedzieć więcej wejdź na www.irtrans24.pl

Big Bag na gruz gdy nie ma miejsca na kontener

05 sierpnia 2019

Irtrans - wywóz gruzu i odpadów budowlanych Warszawa 

tel: +48 731 354 336

e-mail: kontakt@irtrans24.pl

Kontakt z nami

731 354 336

kontakt@irtrans24.pl

Trakt Lubelski 340,

04-667 Warszawa