Zadzwoń: 731 354 336, 514 140 866

Big Bag na gruz - sposób na brak ograniczeń czasowych

Remont nieodzownie wiąże się z powstaniem sporych ilości odpadów poremontowych.

Aby się ich pozbyć musimy wezwać specjalistyczną firmę oferującą wywóz gruzu i odpadów budowlanych. Jednak, aby to zrobić należy dobrać sposobu w jaki chcemy pozbyć się naszych odpadów budowlanych. Najważniejszym czynnikiem, jaki powinniśmy brać pod uwagę, nie jest cena, a czas jaki może zająć remont i szacowane ilości odpadów, jakie mogą powstać. Jednego i drugiego dowiemy się od firmy remontowej, która wybraliśmy.

Najczęstszą ofertą z jaką się możemy spotkać jest wywóz gruzu w kontenerach. Niestety jest to forma wywozu gruzu i odpadów budowlanych opłacalna tylko przy dużych lub krótkich remontach. Powodem jest fakt, że kontener jest do naszej dyspozycji na czas max 7 dni. Co więcej niektóre firmy, w szczycie sezonu remontowego  skracają ten czas do 3 dni.

Najbardziej opłacalne pod tym kątem są worki big bag na gruz. Big bag na gruz możemy wypożyczyć przynajmniej na miesiąc, a większość firm nie stawia żadnych ograniczeń czasowych.

Innym rozwiązaniem jest zamówienie usługi pod tytułem wywóz gruzu w workach. Ta usługa także charakteryzuje się brakiem ograniczeń czasowych. Co więcej ,możemy zamówić ją także z opcją zniesienia worków z piętra. Co pozwoli nam na oszczędność czasu i własnych sił.

Gdzie znaleźć taką ofertę? Wystarczy poprosić pomoc firmę remontową lub w internecie np. pod adresem http://www.irtrans24.pl

 

15 lutego 2018

731 354 336

514 140 866

IRTRANS

 

ul. Kordeckiego 19

Warszawa