Zadzwoń: 731 354 336, 514 140 866

Big Bag na gruz

 Big bag to świetne rozwiązanie przy niedużych remontach oraz wszędzie tam gdzie nie ma wystarczająco dużo dużo miejsca na kontener. Firmy oferujące wywóz gruzu w Warszawie oferują zazwyczaj worki big bag o objętości 1 m3 oraz 1,5 m3. Dzięki temu można wybrać worek dostosowany do naszych potrzeb. Zaleta worków big bag jest taka, że nie nie zajmują dużo miejsca, dzięki czemu dużo łatwiej je ustawić pod blokiem czy w innym miejscu, bez szczególnego  narażania się ma pretensje osób postronnych.

Dodatkowy atut worków big bag to brak ograniczeń czasowych. Większość firm oferujących wywóz gruzu za pomocą worków big bag pozwala na niemal nieograniczony czas załadunku worka. Jest to świetna wiadomość dla wszystkich tych, którzy robią remont samodzielnie "po godzinach".

 

Co możemy wrzucić do worka Big Bag ?

 

Nie istnieje wiele ograniczeń, co do odpadów jakich możemy  wrzucić do zamówionego big baga. Najczęściej wykorzystywane są one oczywiście do wywozu gruzu i innych odpadów budowlanych, ale również na drobne rupiecie powstające przy sprzątaniu piwnic, garaży, mieszkań czy strychów. Do big baga nie wolno wrzucać takich rzeczy jak odpady radioaktywne, materiały wybuchowe, substancje żrące. Jeżeli chcemy dorzucić do big baga papę, gont lub inne materiały pochodne papy to musimy to zgłosić dostawcy, i niestety przygotować się na dopłatę, gdyż są to materiały szczególnie niebezpieczne, a ich utylizacja pochłania olbrzymie koszty.

 

Ile się zmieści w worek Big Bag

 

Big bag, jak sama nazwa wskazuje jest to wielka torba i jak na taką przystało możemy do niej zmieścić naprawdę dużo. W zależności od rozmiaru worka zmieścimy do niego od 1 do nawet 2,5 tony gruzu i innych odpadów budowlanych

 

Big Bag to wygoda

 

Aby zamówić big bag nie trzeba jechać ani do sklepu, ani do siedziby firmy zajmującej się wywozem gruzu i odpadów budowlanych. Jedyne co musimy zrobić to wykonać telefon di takiej firmy, a big bag zostanie nam dostarczony wprost do naszych rąk. Gdy big bag zostanie przez nas zapełniony, jedyne co musimy zrobić to wykonać kolejny telefon do firmy, która dostarczała nam worek big bag. Jeżeli nasz worek stoi w miejscu ogólnodostępnym, np. przy ulicy, wówczas nawet nie musimy być obecni przy jego odbiorze.

 

opróznianie piwnic, likwidacja mieszkań, wywóz starych mebli warszawa, Irtrans
23 października 2017

731 354 336

514 140 866

IRTRANS

 

ul. Kordeckiego 19

Warszawa