WYwóz gruzu w workach ze zniesieniem

Zadzwoń: 731 354 336, 514 140 866

Wywóz gruzu i odpadów budowlanych

 

W trakcie każdego remontu, prac wykończeniowych czy też budowy powstają mniejsze lub większe ilości odpadów budowlanych, których nie można wyrzucić do zwykłego śmietnika. Wywozem i utylizacją takich odpadów zajmują wyspecjalizowane firmy, takie jak nasza. Ir Trans to jedna z nielicznych firm na rynku mazowieckim, która oferuje kompleksowe rozwiązania na wywóz i utylizacji gruzu i odpadów budowlanych. 

Ir Trans oferuje rozwiązania odpowiednie dla firm remontowych, budowlanych oraz osób prywatnych. Dzięki nam szybko i sprawnie pozbędziesz się każdej ilości ai odpadów budowlanych.

 

 

 

 

 

Big bag na gruz i odpady budowlane
Wywóz gruzu warszawa i okolice, wynajem kontenerów na odpady budowlane
wywóz odpadów budowlanych warszawa

Wywóz wielkotonowy

Kontenery na odpady 

Big Bag - kliknij i zobacz

Wywóz gruzu w workach - kliknij i zobacz ofertę

Poniżej znajdują się oferowane przez nas rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Działamy kompleksowo

 

Oferowane przez nas rozwiązania powodują, że możemy obsługiwać każdego klienta. Dlatego współpracujemy z dużymi firmami budowlanymi jak i z całkiem małymi firmami remontowymi i osobami prywatnymi. Dzięki odpowiedniemu parkowi maszynowemu i logistyce na najwyższym poziomie działamy naprawdę kompleksowo. Na życzenie naszych klientów nie tylko odbieramy gruz i odpady budowlane, ale także dostarczamy pojemniki, a nawet sami ładujemy do nich odpady. Aby nasza oferta była dostosowana do potrzeb jak największej ilości klientów oferujemy:

 

  • wywóz gruzu i odpadów budowlanych w workach polipropylenowych, w każdym zmieścisz nawet 50 kg gruzu.

  • wywóz gruzu i odpadów budowlanych w workach typu Big Bag.  W te małe elastyczne kontenery zmieścisz nawet 1,5 tony odpadów.

  • Wywóz odpadów budowlanych kontenerami. Na Twoje życzenie nie tylko podstawimy kontener,ale także sami go zapakujemy. 

731 354 336

514 140 866

IRTRANS

 

ul. Kordeckiego 19

Warszawa