Zadzwoń: 731 354 336, 514 140 866

Opróżnianie piwnic, strychów i garaży

opróżnianie piwnic Warszawa, sprzątanie strychów i garaży

Większość z nas ma skłonność do "kolekcjonowania" wszelkiego rodzaju przedmiotów. Jedne przedmioty zostawiamy ze względów czysto sentymentalnych, inne z nadzieją, że się kiedyś się przydadzą. Większość z tych przedmiotów ląduje w naszych piwnicach, strychach i garażach. Często, po pewnym czasie, dochodzimy do wniosku, że wszystkie te przedmioty są nam całkowicie zbędne. Wówczas stajemy przed perspektywą uprzątnięcia ich z naszych piwnic, garaży i strychów. Niestety najczęściej nie ma na to czasu. Dlatego Irtrans przychodzi Państwu z pomocą.

 

Nasza firma od lat zajmuje się opróżnianiem piwnic, garażu, sprzątaniem strychów. Wywozimy zarówno przedmiot gabarytowe takie jak meble, AGD, RTV jak i ubrania, bibeloty i wszelkie inne zbędne przedmioty i graty. Co najważniejsze jedyne co musisz zrobić to wskazać przedmioty przeznaczone do wywozu, resztą zajmą się nasi pracownicy.

Opróżnianie mieszkań i domów

Opróżnianie mieszkań to usługa przeznaczona dla tych wszystkich, którzy muszą opróżnić mieszkanie lub wymienić meble. Wspólnot i spółdzielnie mieszkaniowe rzadko posiadają miejsce na składowanie tego typu odpadów. Jeszcze gorzej gdy chcemy pozbyć się nie tylko mebli, ale także ich zawartości. Wówczas każda wspólnota i spółdzielnia będzie kazała nam usunąć odpady na własny rachunek.

Nasi klienci zamawiają usługę gdy:

  • szykują mieszkanie lub dom do sprzedaży - w takim wypadku stare meble i przedmioty stają się zbędne.

  • gdy otrzymujesz mieszkanie w spadku wraz z całą jego zawartością - najczęściej nie chcemy do nowego mieszkania nowe meble i całe wyposażenie. Zwłaszcza gdy mieszkanie dziedziczymy po osobach starszych.

 

W tych wszystkich sytuacjach warto skorzystać z usług likwidacji i opróżniania mieszkań, domów oferowanych przez naszą firmę. Działamy szybko i sprawnie, zapewniamy transport i utylizację, a to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach.

likwidacja mieszkań warszawa, opróznainie domów, magazynów, komorek, Warszawa

Wywóz starych mebli, AGD i RTV

Czasem nie nasi klienci nie potrzebują usługi opróżniania piwnic, likwidacji mieszkań czy sprzątania strychów. Czasami nasi klienci chcą pozbyć się pojedynczych sztuk sprzętów domowych. Ma to miejsce zwłaszcza wówczas gdy:

  • wymieniasz pojedyncze meble

  • zużyty sprzęt AGD i RTV

  • wymieniasz meble w pokoju dziecka

  • wymieniasz meble w trakcie remontu.

W takich sytuacjach największym problemem jest najczęściej nie samo pozbycie się pojedynczych sztuk sprzętów domowych,ale ich wyniesienie. Często są to przedmioty stosunkowo ciężkie i nieporęczne. Nasza firma wyśle załogę, która wyniesie i od razu wywiezie zbędne sprzęty i meble domowe.

 

Oferujemy

 

  • wywóz starych mebli (takżę pojedyncze sztuki)

  • wywóz AGD i RTV

  • wywóz łóżek, wersalek, narożników.

 

Zapraszamy do kontaktu.

Wywóz starych mebli, AGD i RTV, Warszawa

731 354 336

514 140 866

IRTRANS

 

ul. Kordeckiego 19

Warszawa