Zadzwoń: 731 354 336, 514 140 866

Jak pozbyć się odpadów budowlanych

Każdy remont to wyzwanie logistyczne. Jednak, jak wynika z rozmów z naszymi klienta, najtrudniejszym zadaniem jest pozbycie się gruzu i innych odpadów budowlanych. Podstawowa trudność polega na tym, że są to odpady, których nie można wrzucić do osiedlowego śmietnika. Pozostaje zamówienie usługi wywozu gruzu i odpadów budowlanych w firmie zewnętrznej.

 

Taka firma jak nasza oferuje sowim klientom kilka opcji wywozu gruzu oraz wszelkich innych odpadów budowlanych. W zależności od zasobności waszych portfeli, formy fizycznej lub układów z ekipą remontową możesz wybrać:

  • wywóz gruzu w workach

  • wywóz gruzu w kontenerach

  • wywóz gruzu w Big Bagu.

Każda z powyższych opcji ma swoje plusy i minusy. Ale o tym w następnym artykule. Worki są najprostszym z możliwych rozwiązań. Nasze obserwacje pokazują również, że jest to najpopularniejsze rozwiązanie. Worki jutowe na gruz kosztują grosze i są dostępne w każdym markecie budowlanym w dowolnej ilości. Gorzej się ma sytuacja z pozostałymi opcjami na wywóz gruzu. Kontenery i Big Bagi dostarczają same firmy. Co raz częściej można kupić Big Bagi w marketach, ale wiele firm odmawia ich odbioru ze względu na ich niską jakość i możliwość rozerwania się worka podczas załadunku.

 

Jeżeli chcecie się dowiedzieć, która opcja ma jest najodpowiedniejsza dla Ciebie? Zadzwoń do nas lub napisz, odpowiemy na wszelkie pytania.

Tani wyw óz gruzu w workach warszawa. Szybko, tanio, sprawnie.
27 lutego 2017

731 354 336

514 140 866

IRTRANS

 

ul. Kordeckiego 19

Warszawa